Dnes je 8. 4. 2020

Objednání

Objednací lhůta na kontrolní vyšetření je obvykle 2-4 týdny, v pylové sezoně může být i delší, prosím objednávejte se s předstihem.

Prosím, objednávejte se na adrese ordinace@alergousti.cz: uveďte prosím Vaše jméno, příjmení, bydliště, telefon a datum narození nebo vyplňte formulář níže, děkuji.

Zdravotní pojišťovna
Typ vyšetření
Jméno a příjmení
Datum narození
Ulice č.p.
Město
PSČ
Mobilní telefon
E-mail
Napište datum a hodinu, která Vám vyhovuje. Budeme Vás kontaktovat, zda byl termín volný, ev. nabídneme jiný. Děkujeme.
Vaše osobní údaje jsou zpracovávány ve zdravotnické dokumentaci v plném souladu s platnými právními předpisy zejména v souladu se zákonem č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování (zákon o zdravotních službách) a jeho prováděcími předpisy. Jejich zabezpečení a ochrana je zajištěna v souladu s těmito předpisy i v souladu s Obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně osobních údajů (tzv. GDPR). Kromě možnosti přístupu k Vašim osobním údajům námi zpracovávaných, máte právo požadovat jejich opravu či omezení zpracování pokud zjistíte, že jsou tyto údaje nesprávné, nepřesné, změnily se atd. Poskytování Vašich osobních údajů je zákonným požadavkem a máte jako pacient povinnost je poskytnout, stejně jako zdravotnický pracovník má právo je po Vás požadovat. Odpovědnou osobou, na kterou se můžete obracet, je Váš ošetřující lékař.